Aanpasbare Lexus SC
Deze Lexus SC is volledig op maat aan te passen naar al je wensen. Onze adviseurs gaan daarover graag met je in gesprek. Aan de hand van je wensen stellen we een offerte op, inclusief de aanpassing(en), zodat je precies weet wat de totale kosten zijn. Neem daarvoor contact met ons op over deze auto.
Het audiosysteem bedien je blind met behulp van de audiobesturing op het stuur. Veilig en praktisch! De kortste weg, de zuinigste weg, de snelste weg… elke weg is te vinden met het full map navigatiesysteem. Jij verwacht natuurlijk electronic climate control in deze auto, en die is er dan ook. Met de cruise control kom je bijna nog fitter aan dan je vertrekt. Extra opties op deze auto zijn: houten stuurwiel, automatisch dimmende buitenspiegels, boordcomputer en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Lexus SC samen. De Brake Assist geeft een maximale boost aan het remsysteem in een noodsituatie. Zo verkort je de remweg en verklein je de kans op ongelukken. Banden moeten altijd op de juiste spanning zijn. Daarom is deze Lexus SC voorzien van een bandenspanningscontrolesysteem.
Bij een goede occasion als deze hoort natuurlijk ook een tellerrapport van Nationale Autopas. Altijd al gedroomd van rijden in een cabrio? Dat kan nu! Bel voor een proefrit!
Geschikt voor deze aanpassingen
Opties
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare kap
- Elektronische remkrachtverdeling
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
Specificaties
Ook interessant
Heb je vragen?
Neem vrijblijvend contact op met onze adviseurs. Wij bekijken met je de situatie en adviseren je geheel verblijvend.
of bel 0800 - 020 0142

Lexus SC Automaat 430 V8 Cabrio
Algemeen
Merk | Lexus |
---|---|
Model | SC |
Uitvoering | 430 V8 Cabrio |
Jaar | 2009 |
Kilometerstand | 42.805 kilometer |
Kenteken | 16-JBB-9 |
Kleur Exterieur | Grijs |
Kleur Interieur | Ivoor |
Aantal deuren | 2 |
Aantal zitplaatsen | 4 |
Brandstof | Benzine |
Schakeling | Automaat |
Technische specificaties
Vermogen | 210 pk |
---|---|
Topsnelheid | 250 kilometer per uur |
Motorinhoud | 4293 cc |
Aantal cilinders | 8 |
Milieugegevens
Energielabel | G |
---|---|
Gemiddeld verbruik | 11.2 liter per 100 km |
Verbruik stad | 8.5 liter per 100 km |
CO2-uitstoot | 264 gram per 1 km |
Tankinhoud | 75 L |
Meten en gewicht
Rijklaargewicht | 1.725 kilogram |
---|---|
Maximale toelaatbare massa | 2.110 kilogram |
Laadruimte | 385 liter |
Lengte | 4,54 meter |
Breedte | 1,83 meter |
Wielbasis | 2,62 meter |
Lexus SC Automaat 430 V8 Cabrio
Uitrusting
Exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare kap
- Elektronische remkrachtverdeling
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Windscherm
- xenon koplampen
Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audioinstallatie met cd-wisselaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- MP3 aansluiting
- Navigatiesysteem full map
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Armsteun
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen achter
- Houtafwerking interieur
- Houten stuurwiel
- Lederen bekleding
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verstelbare stuurkolom
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airbag(s) side voor
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
Overige
- electronic climate control
Garanties en zekerheden
Keuze uit meer dan 2.000 occasions
Nergens in Nederland vind je een groter aanbod in auto’s. die aangepast kunnen worden dan bij Welzorg Auto op Maat.
Altijd in de buurt, keuze uit 70+ showrooms
We hebben showrooms door heel het land waar je van harte welkom bent voor een kop koffie en natuurlijk je auto. Samen met een adviseur bespreken we graag de mogelijkheden die passen bij jouw situatie.
Ruim 40 jaar ervaring
Door onze ruime ervaring en expertise hebben wij veel verschillende situaties gezien, waardoor we iedere dag weer een stukje beter worden. Daarom zijn we ervan overtuigt dat onze experts ook een oplossing vinden die past bij jou.
Gratis proefrit aan huis
Kan je een van onze showrooms niet bezoeken? Geen probleem. Dan bezoeken we je graag met de auto van uw keuze voor een gratis proefrit.
BOVAG-garantie
Welzorg Auto op Maat is aangesloten bij BOVAG. Dat betekent kopen met zekerheid én 6 maanden garantie. Wel zo fijn natuurlijk.
Iedere aanpassing is mogelijk
Wij leveren maatwerk van het hoogste niveau. Daarom staan we eerst uitgebreid stil bij jouw situatie en wensen en bekijken we samen welke auto geschikt is Daarna gaan onze experts aan de slag, zodat u comfortabel en veilig de weg op kan.
Garantie op aanpassingen
Je krijgt 2 jaar garantie op nieuw aangebrachte aanpassingen. En tijdens de jaarlijkse inspectie en kan je de aanpassingen aan je auto kosteloos laten controleren.
Keuze in iedere prijsklasse
Wij hebben een ruim 2000 auto’s op voorraad, in allerlei soorten, maten, merken en modellen. In bijna alle segmenten hebben wij een antwoord op je wensen.