Verkocht

Peugeot Partner Tepee Handgeschakeld Allure 110Pk

Verkocht

Kilometerstand 55.443 km
Bouwjaar 2018
Brandstof Benzine
Kenteken S-490-HG

  • Keuze uit meer dan 2.000 occasions
  • Altijd in de buurt, keuze uit 70+ showrooms
  • Iedere aanpassing mogelijk
  • Direct een afspraak, virtueel & fysiek

Aanpasbare Peugeot Partner Tepee

Deze Peugeot Partner Tepee is volledig op maat aan te passen naar al je wensen. Onze adviseurs gaan daarover graag met je in gesprek. Aan de hand van je wensen stellen we een offerte op, inclusief de aanpassing(en), zodat je precies weet wat de totale kosten zijn. Neem daarvoor contact met ons op over deze auto.

Inhoud laadruimte: 675/675 l

Dit is een auto die is ontworpen voor uw comfort. Deze Peugeot Partner Tepee is van het bouwjaar 2018. De aandrijving van deze Peugeot wordt verzorgd door een driecilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Passagiers stappen gemakkelijk in en uit door de schuifdeur met z′n ruime opening. Ook aluminium dakrailing, extra getint glas, metallic lak, elektrisch bedienbare ramen voor, elektrisch bediende, verwarmde en inklapbare buitenspiegels, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank zijn aan boord.

Voor rijders met veeleisende oren is het audiosysteem niet alleen geïntegreerd met het navigatiesysteem, maar ook voorzien van bluetooth. Electronic climate control regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. Achter het stuur van deze Peugeot bent u niet alleen. De auto kijkt als het ware met u mee tijdens de rit. De regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is en de automatisch inschakelbare verlichting doet de lichten voor u aan. Op de plaats van bestemming zijn het de parkeersensoren achter die u assisteren bij het inparkeren. De cruise control zorgt voor een prettige, gelijkmatige koers en minder brandstofgebruik. Ook verstelbaar stuur, boordcomputer en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening horen tot de voorzieningen op deze auto.

Zoals u mag verwachten van deze Peugeot Partner Tepee is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen.

Daarbij wordt deze auto aan u geleverd met BOVAG Garantie. Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze Peugeot, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.

Garanties en zekerheden

  • BOVAG-garantie
  • Garantie op aanpassingen
  • Gratis proefrit aan huis

Meer informatie

Opties & Specificaties

  • Achterklep
  • Buitenspiegels in carrosseriekleur
  • Bumpers in carrosseriekleur
  • Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
  • Dakrails
  • Dimlichten automatisch
  • Extra getint glas
  • LED dagrijverlichting
  • Lichtmetalen velgen
  • Metaalkleur
Alle opties en specificaties
Vermogen 81 pk
Transmissie Handgeschakeld
Milieu Energielabel C
Aantal deuren 5-deurs
Aantal zitplaatsen 5 zitplaatsen

Heb je vragen?

Neem vrijblijvend contact op met onze adviseurs. Wij bekijken met je de situatie en adviseren je geheel verblijvend.

Vrijblijvend contact opnemen

of bel 0800 - 020 0142

Peugeot Partner Tepee Handgeschakeld Allure 110Pk

Algemeen

Merk Peugeot
Model Partner Tepee
Uitvoering Allure 110Pk
Jaar 2018
Kilometerstand 55.443 kilometer
Kenteken S-490-HG
Kleur Exterieur Grijs
Kleur Interieur Antraciet
Carrosserie MPV
Aantal deuren 5
Aantal zitplaatsen 5
Brandstof Benzine
Schakeling Handgeschakeld

Technische specificaties

Vermogen 81 pk
Topsnelheid 177 kilometer per uur
Motorinhoud 1199 cc
Aantal cilinders 3

Milieugegevens

Energielabel C
Gemiddeld verbruik 5.1 liter per 100 km
Verbruik stad 4.6 liter per 100 km
CO2-uitstoot 119 gram per 1 km
Tankinhoud 60 L

Meten en gewicht

Rijklaargewicht 1.295 kilogram
Maximale toelaatbare massa 2.010 kilogram
Laadruimte 715 liter
Lengte 4,38 meter
Breedte 1,81 meter
Wielbasis 2,73 meter

Uitrusting

Exterieur

  • Achterklep
  • Buitenspiegels in carrosseriekleur
  • Bumpers in carrosseriekleur
  • Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
  • Dakrails
  • Dimlichten automatisch
  • Extra getint glas
  • LED dagrijverlichting
  • Lichtmetalen velgen
  • Metaalkleur
  • mistlampen voor adaptief
  • Parkeersensor achter
  • Parkeersensor voor
  • Trekhaak
  • Zijschuifdeur links
  • Zijschuifdeur rechts

Infotainment

  • Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
  • Navigatiesysteem
  • Radio-cd/mp3 speler

Interieur

  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Achterstoelen drie
  • Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • Boordcomputer
  • Cruise control
  • Elektrische ramen voor
  • Lederen stuurwiel
  • Regensensor
  • Stuur verstelbaar

Veiligheid

  • Achteruitrijcamera
  • Airbag bestuurder
  • Airbag passagier
  • Airbag(s) side voor
  • Alarm klasse 1(startblokkering)
  • Anti Blokkeer Systeem
  • Bandenspanningscontrolesysteem
  • Elektronisch Stabiliteits Programma

Overige

  • buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
  • electronic climate control
  • Navigatie groot beeldscherm
  • Schuifdeur links en rechts

Garanties en zekerheden

Keuze uit meer dan 2.000 occasions

Nergens in Nederland vind je een groter aanbod in auto’s. die aangepast kunnen worden dan bij Welzorg Auto op Maat.

Altijd in de buurt, keuze uit 70+ showrooms

We hebben showrooms door heel het land waar je van harte welkom bent voor een kop koffie en natuurlijk je auto. Samen met een adviseur bespreken we graag de mogelijkheden die passen bij jouw situatie.

Ruim 40 jaar ervaring

Door onze ruime ervaring en expertise hebben wij veel verschillende situaties gezien, waardoor we iedere dag weer een stukje beter worden. Daarom zijn we ervan overtuigt dat onze experts ook een oplossing vinden die past bij jou.

Gratis proefrit aan huis

Kan je een van onze showrooms niet bezoeken? Geen probleem. Dan bezoeken we je graag met de auto van uw keuze voor een gratis proefrit.

BOVAG-garantie

Welzorg Auto op Maat is aangesloten bij BOVAG. Dat betekent kopen met zekerheid én 6 maanden garantie. Wel zo fijn natuurlijk.

Iedere aanpassing is mogelijk

Wij leveren maatwerk van het hoogste niveau. Daarom staan we eerst uitgebreid stil bij jouw situatie en wensen en bekijken we samen welke auto geschikt is Daarna gaan onze experts aan de slag, zodat u comfortabel en veilig de weg op kan.

Garantie op aanpassingen

Je krijgt 2 jaar garantie op nieuw aangebrachte aanpassingen. En tijdens de jaarlijkse inspectie en kan je de aanpassingen aan je auto kosteloos laten controleren.

Keuze in iedere prijsklasse

Wij hebben een ruim 2000 auto’s op voorraad, in allerlei soorten, maten, merken en modellen. In bijna alle segmenten hebben wij een antwoord op je wensen.

Aangepast

Het label ‘aangepast’ houdt in dat de getoonde auto over één of meerdere autoaanpassingen beschikt. Welke aanpassingen dat precies zijn lees je op de pagina van de auto. Het getoonde tarief is inclusief de aanpassing(en).

Aanpasbaar

Het label ‘aanpasbaar’ houdt in dat de getoonde auto nog niet over aanpassingen beschikt. Je kunt dus zelf de aanpassingen kiezen, waardoor de auto perfect bij jouw situatie past. Onze adviseurs helpen hier graag bij.

Daarnaast is aanbod van aanpasbare auto’s erg groot, zo kun je altijd een geschikte auto vinden bij Welzorg Auto op Maat!