Welzorg doet dit jaar een bijzondere eindejaarsdonatie. Geen flessen wijn of een mooi geld bedrag, maar de adoptie van een pup, die wordt opgeleid als hulphond door Hulphond Nederland.
De pups van Hulphond Nederland beginnen aan hun opleiding als ze 7 weken zijn. Hen wacht een bijzondere carrière: als Hulphond worden ze de steun en toeverlaat van een gehandicapte baas. Het is een betrouwbaar levensmaatje, die de mobiliteit en zelfredzaamheid vergroot. Dit past volledig in de doelstelling die wij als organisatie hebben. Daarbij sluit het werk van Hulphond Nederland volledig aan bij onze MVO-ambities en onze actieve wens een steentje bij te dragen aan een duurzame leefomgeving.
Volgend jaar hoort u ongetwijfeld nog meer over onze Flip, die overigens de mooiste hondenbaan heeft die u maar kunt bedenken.
